Передвижная рентгеновская система Basic 4003 производства (Италия) - Медицинское оборудование дезинфицирующие антисептические средства мед.оборудование и товары медицинского назначения.
 
  Поиск:
  главная регистрация прайс лист оплата и доставка о нас
Каталог продукции
Мой заказ
(нет товаров)

Регистрация
Логин:
Пароль:
ПРАЙС-ЛИСТЫ
Мед.Инструментарий
Мед.Оборудование Медицинская мебель
 

Главная / Рентгенология


увеличить...

Передвижная рентгеновская система Basic 4003 производства (Италия)

180,000грн.

добавить в корзину
Версия для печати Версия для печати
Характерними рисами даного апарату є зручне використання, вдала конструкція, практичність, потужність, безпека та надійність. Такі характеристики роблять мобільні палатні рентгенівські апарати найціннішими та найпередовішими на міжнародному ринку. Дво- або триточковий метод вибору параметрів експозиції, вибір будь-якої з попередньо запрограмованих 40 анатомічних програм, сенсорний рідкокристалічний пульт управління, мікропроцесорне керування електронікою є прерогативою максимально ефективного використання при найвищій надійності систем на протязі тривалого періоду експлуатації. Кронштейн, що підтримує випромінювач, може обертатись на 180 градусів з максимальною стабільністю та безпекою рухів навіть тоді, коли апарат знаходиться на площині з нахилом до 5 градусів. Унікальна система, що протидіє обертанню, з незалежними підвісами забезпечує максимальну стабільність навіть при наявності нерівностей підлоги. Система комплектується генератором потужністю 3,5 кВт, та забезпечує виконання будь-яких рентгенографічних досліджень в педіатрії на найвищому рівні. Напруга живлення системи складає 220 В. Бокове обертання рентгенівського випромінювача на +/- 180 градусів та фронтальний поворот від -15 до 105 градусів дають можливість встановлювати модуль генератора в будь-яке необхідне положення для здійснення досліджень ургентних хворих або в звичайному рентген-відділенні. В будь-якій надзвичайній ситуації забезпечується дослідження пацієнта з травмою завдяки можливості вибору певних позицій, які забезпечує цей апарат. Модуль генератора системи обладнаний гоніометром, світловим прицільним пристроєм для центрування з таймером, вимірювальною стрічкою, напрямними для введення та виведення фільтрів та подвійною ручкою для позиціонування рентгенівського випромінювача.
Рекомендуем посмотреть:
Комплекс рентгеновский диагностический КРД-50 «ИНДИАСКАН-01»  0грн.

Есть вопросы по Передвижная рентгеновская система Basic 4003 производства (Италия)?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Ваш E-mail:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Передвижная рентгеновская система Basic 4003 производства (Италия):


КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Адрес:
пр-т Героев Сталинграда 8 г.Киев Украина
НАШИ ПАРТНЕРЫ
Новости
02.12.2015
Не актуальные цены. В связи с нестабильным курсом гривны по отношению к иностранным валютам просьба уточнять актуальные цены на товар у наших менеджеров по телефонам. Благодарим за пронимание!

06.02.2013
ЭКСКЛЮЗИВ! Термомаммограф ТКЦ-1

23.11.2008
Оборудование не представленное на сайте поставляеться по предварительному заказу. Звоните!

Все новости...

   
г.Киев
Медицинское оборудование
Украина
пр-т Героев Сталинграда 8