Септоцид Р+ - Медицинское оборудование дезинфицирующие антисептические средства мед.оборудование и товары медицинского назначения.
 
  Поиск:
  главная регистрация прайс лист оплата и доставка о нас
Каталог продукции
Мой заказ
(нет товаров)

Регистрация
Логин:
Пароль:
ПРАЙС-ЛИСТЫ
Мед.Инструментарий
Мед.Оборудование Медицинская мебель
 

Главная / Дезинфекционные средства / Антисептики


увеличить...

Септоцид Р+

 
Версия для печати Версия для печати
1. Повна назва засобу

Засіб для дезінфекційної обробки рук медичного персоналу „Септоцид Р плюс" (SEPTOCID R PLUS) виробництва ЗАТ "БелАсептика", Республіка Білорусь.

2.Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %

Діючі речовини: спирт етиловий (з мінімальним вмістом етанолу 96% об.) - 60,4-68,2%; спирт ізопропіловий - 4,4%; 1,3-бутандіол - 0,1%; допоміжні речовини: ланолін етоксилат - 0,053%; віддушка "Лимон № 336" - 0,033% та вода питна до 100%. Препарат є готовим до використання і розведенню не підлягає.

3. Призначення та об’єкти застосування засобу з метою антисептики.

Дезінфекційний засіб „Септоцид Р плюс" (SEPTOCID R PLUS) виробляється ЗАТ "БелАсептика". Республіка Білорусь і призначений для проведення хірургічної антисептики рук перед хірургічним втручанням, для обробки шкіри пацієнтів перед інвазійним втручанням; для антисептичної обробки операційного та ін'єкційного поля пацієнтів, а також для гігієнічної антисептики рук медичного персоналу до та після діагностичних, терапевтичних процедур, після контакту з інфекційними хворими, з контамінованими матеріалами в ЛПЗ, в дитячих дошкільних та шкільних закладах, закладах соцзабезпечення (будинки старих, інвалідів та ш.) для гігієнічної антисептики рук робітників, що приймають участь у технологічних процесах в фармацевтичній промисловості, на підприємствах харчової (хлібопекарної, кондитерської, молочної, м'ясної, пиво-безалкогольної) промисловості, громадського харчування та торгівлі продовольчими товарами, а також у ветеринарній (середній та молодший медичний персонал, лікарі), комунальній та інших сферах, де необхідно підтримувати мікробіологічну чистоту рук.

4.Спектр антимікробної дії.

Засіб володіє антимікробною дією відносно грамнегативних та грампозитивних бактерій (включаючи збудників внутрішньо-лікарняних інфекцій та мікобактерії туберкульозу), вірусів (включаючи віруси парентеральних гепатитів, герпесу та ВІЛ-інфекцію) та грибів (кандиди) володіє реманентною (залишковою) протимікробною дією на протязі 3 год. після обробки.
Дезінфекційний засіб «Септоцид Р плюс» має Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 20.04.2007 р. №05.03.02-03/19939 та Свідоцтво про державну реєстрацію дезінфекційного засобу №000151 від 26.06.2007 року.

Есть вопросы по Септоцид Р+?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Ваш E-mail:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Септоцид Р+:


КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Адрес:
пр-т Героев Сталинграда 8, г. Киев, Украина
НАШИ ПАРТНЕРЫ
Новости
02.12.2015
Не актуальные цены. В связи с нестабильным курсом гривны по отношению к иностранным валютам просьба уточнять актуальные цены на товар у наших менеджеров по телефонам. Благодарим за пронимание!

06.02.2013
ЭКСКЛЮЗИВ! Термомаммограф ТКЦ-1

23.11.2008
Оборудование не представленное на сайте поставляеться по предварительному заказу. Звоните!

Все новости...

   
г.Киев
Медицинское оборудование
Украина
пр-т Героев Сталинграда 8