Гексадекон - Медицинское оборудование дезинфицирующие антисептические средства мед.оборудование и товары медицинского назначения.
 
  Поиск:
  главная регистрация прайс лист оплата и доставка о нас
Каталог продукции
Мой заказ
(нет товаров)

Регистрация
Логин:
Пароль:
ПРАЙС-ЛИСТЫ
Мед.Инструментарий
Мед.Оборудование Медицинская мебель
 

Главная / Дезинфекционные средства / Дезинфектанты


увеличить...

Гексадекон

 
Версия для печати Версия для печати
1. Повна назва засобу

Дезінфекційний засіб «Гексадекон», виробництва ЗАТ "БелАсептика", Республіка Білорусь.

2. Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %

Засіб містить в якості діючих речовин 50% розчин глутарового альдегіду (РRОТЕСТОL GА 50) - 2,5; 50% розчин бензалконіумхлориду (РRОТЕСТОL К-LС 50) - 10,0; кислоту бензойну марки "А" -2,0; 99% розчин мурашиної кислоти - 5,0; 40% водний розчин гліоксалю (РRОТЕСТОL GL 40) - 5,0; спирт ізопропіловий - 24,5 та допоміжні речовини: Неонол АФ 9-12 (оксиетильований моноалкілфенол на основі тримерів пропілену) - 5,0; барвник "Brilliant green colouring B 11" - 0,005; віддушку "Лимон № 336" - 0,25; 50% розчин фосфонбутантрикарбонової кислоти (ВАYНІВІТ АМ) - 0,25 та воду питну - 45,495.

3. Призначення та об'єкти застосування засобу з метою дезінфекції та передстерилізаційного очищення

Засіб «Гексадекон» призначений: для дезінфекції та передстерилізаційного очищення (в тому числі поєднаного з дезінфекцією в одному етапі) виробів медичного призначення (хірургічних та стоматологічних інструментів, виключаючи ендоскопи та інструменти до них), виготовлених з різних матеріалів (гуми, скла, металу та пластмаси), а також для здійснення профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь в приміщеннях, жорстких меблів, санітарно-технічного обладнання, білизни, посуду, предметів догляду за хворими, прибирального інвентарю, медичних відходів (перев'язочний матеріал, ватно-марлеві серветки, тампони) та виробів медичного призначення одноразового використання перед утилізацією при інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз), вірусної (включаючи парентеральні гепатити, герпес, грип та ВІЛ-інфекцію) і грибкової (кандидози, дерматомікози) етіології в лікувально-профілактичних закладах (ЛПЗ) та інфекційних вогнищах; для проведення генеральних прибирань в ЛПЗ, на об'єктах комунальної служби (готелі, гуртожитки, сауни, перукарні, косметичні та масажні кабінети та ін.), в закладах культури (театри та кінозали) в спортивно-оздоровчих закладах; для обробки транспортно-дорожніх об'єктів (санітарного транспорту, авто-, авіа-, залізничного, водного транспорту та транспорту для перевезення харчових продуктів, вокзалів, аеропортів, портів) для дезінфекції на підприємствах харчової промисловості, громадського харчування та торгівлі, на ринках та на підприємствах хлібопекарної, кондитерської, молочної, м'ясної, рибної промисловості, а також на підприємствах по виготовленню пиво-безалкогольних напоїв та плодоовочевих консервів.

4. Спектр антимікробної дії

Засіб «Гексадекон» володіє антимікробною дією відносно грам негативних та грам позитивних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу), вірусних інфекцій (включаючи енеровірусні інфекції в т.ч. поліомієліт, парентеральні гепатити, герпес, грип та ВІЛ-інфекцію) та грибів (кандидози та дерматомікози).

Дезінфекційний засіб «Гексадекон» має Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 27.09.2006 р. №05.03.02-03/56075 та Свідоцтво про державну реєстрацію дезінфекційного засобу №000001 від 27.12.2006 року.

Есть вопросы по Гексадекон?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Ваш E-mail:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Гексадекон:


КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Адрес:
пр-т Героев Сталинграда 8, г. Киев, Украина
НАШИ ПАРТНЕРЫ
Новости
02.12.2015
Не актуальные цены. В связи с нестабильным курсом гривны по отношению к иностранным валютам просьба уточнять актуальные цены на товар у наших менеджеров по телефонам. Благодарим за пронимание!

06.02.2013
ЭКСКЛЮЗИВ! Термомаммограф ТКЦ-1

23.11.2008
Оборудование не представленное на сайте поставляеться по предварительному заказу. Звоните!

Все новости...

   
г.Киев
Медицинское оборудование
Украина
пр-т Героев Сталинграда 8