Дескоцид - Медицинское оборудование дезинфицирующие антисептические средства мед.оборудование и товары медицинского назначения.
 
  Поиск:
  главная регистрация прайс лист оплата и доставка о нас
Каталог продукции
Мой заказ
(нет товаров)

Регистрация
Логин:
Пароль:
ПРАЙС-ЛИСТЫ
Мед.Инструментарий
Мед.Оборудование Медицинская мебель
 

Главная / Дезинфекционные средства / Дезинфектанты


увеличить...

Дескоцид

 
Версия для печати Версия для печати
1. Повна назва засобу

Засіб дезінфекційний "Дескоцид", виробництва ЗАТ "БелАсептика", Республіка Білорусь.

2.Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %

Засіб містить в якості діючих речовин: PROTECTOL K-LC 50 (50,0% розчин бензалконіум хлориду) - 24,0% або TETRANYL ВС-80 (80,0% розчин бензалконіум хлориду) - 15,0%; BARDAC 2270 (70,0% розчин в ізопропанолі і воді N,N-дидецил- N,N-диметиламоніум хлориду) -8,6%; LUTENSOL TO (неіоногенна ЦАР)- 5,0%; мурашина кислота (99,0%) - 4,9%; спирт ізопропіловий - 7,0%; кислота бензойна - 2,0%; віддушка - 0,3; PREVENTOL CL 8.100 (бензотриазол) - 0,1%; вода дистильована або демінералізована - до 100,0%.

3. Призначення та об'єкти застосування засобу з метою дезінфекції засобу

Дезінфекційний засіб "Дескоцид" призначений для проведення профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь приміщень, медичного обладнання, посуду, електроосвітлювальної апаратури, предметів догляду за хворими, прибирального інвентарю, санітарно-технічного обладнання; при інфекціях бактеріальної (включно туберкульоз), грибкової (кандидози, дерматомікози) і вірусної (включаючи гепатит і СНІД) етіології, в інфекційних вогнищах, лікувально-профілактичних закладах (включаючи туберкульоз), санаторно-оздоровчих закладах при проведенні поточної та заключної дезінфекції, а також для проведення профілактичної дезінфекції у закладах охорони здоров'я (включаючи стаціонарні, амбулаторно-поліклінічні, медичні установи та санаторії усіх типів), дитячих, учбових, на комунальних об'єктах, на підприємствах харчової промисловості (хлібопекарська, кондитерська, м'ясо-переробна, молочна та масложирова, рибна), громадського харчування і торгівлі, на ринках, на плодоовочевих та консервних виробництвах, на пиво-безалкогольних, виноробних та лікеро-горілчаних виробництвах.

4. Спектр антимікробної дії

Засіб «Дескоцид» володіє антимікробною дією відносно грам негативних та грам позитивних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу), вірусів (включаючи поліомієліт) та грибів (кандидози та дерматомікози).

Дезінфекційний засіб «Дескоцид» має Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 01.02.2007 р. № 05.03.02-03/4403 та Свідоцтво про державну реєстрацію дезінфекційного засобу №000080 від 02.03.2007 року, №000114 від 03.05.2007 року.

Есть вопросы по Дескоцид?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Ваш E-mail:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Дескоцид:


КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Адрес:
пр-т Героев Сталинграда 8 г.Киев Украина
НАШИ ПАРТНЕРЫ
Новости
02.12.2015
Не актуальные цены. В связи с нестабильным курсом гривны по отношению к иностранным валютам просьба уточнять актуальные цены на товар у наших менеджеров по телефонам. Благодарим за пронимание!

06.02.2013
ЭКСКЛЮЗИВ! Термомаммограф ТКЦ-1

23.11.2008
Оборудование не представленное на сайте поставляеться по предварительному заказу. Звоните!

Все новости...

   
г.Киев
Медицинское оборудование
Украина
пр-т Героев Сталинграда 8